تاریخچه اسکچرز

شرکت امریکایی اسکچرز (Skechers) در سال ۱۹۹۲ در منهتن کالیفرنیا توسط رابرت گرین برگ تاسیس شد، این شرکت ابتدا بعنوان فروشنده محصولات دکنر مارتن بود اما به زودی شروع به تولید کفش و اسکیت کرد، اسکچرز با استفاده از تبلیغات بوسیله شخصیت های معروف و برنامه های پرطرفدار برند و نام تجاری خود را به دیگران معرفی کرد در سال ۲۰۱۴ این شرکت با صاحبان اسب مسابقه کالیفرنای قراردادی برای نمایش لوگو خود بر روی لباس های مختلف اسب و صاحبان آنها امضا کرد.
تحلیل گران رشد شرکت اسکیچرز را تا سال ۲۰۱۷ ۷ درصد (از ۱۰ درصد) پیش بینی کرده اند که این میزان، رقمی مطلوب است

اما، چرا اسکچرز؟
قبل از تولید کفش های اسکچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت از شکل خود درمیامدند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و به زودی به عنوان محصولات پرطرفداری در سراسر دنیا شناخته شود.
استفاده از بالشتک های تزریقی Eva در کفی این کفش ها) EVA ماده بکار رفته در اکثر کفش های استاندارد است. پلیمرهایی نرم و انعطاف پذیر، با طول عمر و مقاومت زیاد، وزن کم، شفافیت بالا و بدون بو نسبت به پلاستیک، که بیشترین کاربرد را برای ساخت کفش های ورزشی دارند) این بالشتک ها موجب افزایش دوام کفش و جذب شوک حین راه رفتن می شود و آسیب های ناشی از شوک را بر بدن کاهش می دهد.
از طرفی کفش ها طبی این برند ورزشی با ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده دارای طرفداران بسیاری است این کفش ها با رویه نرم پارچه و زیره ای پلاستیکی و کاملا انعطاف پذیر موجب ایجاد راحتی حین راه رفتن می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *